Yeni Nesil Güvenlik Cihazları


Kuruluşlar, güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlamak için daha fazla personel istihdam etmek ve yeni savunma teknolojisi edinmek için yıllarca yatırım yapmışlardır. Bununla birlikte ağ tehditleri tüm zamanların en yüksek oranındadır. Yeni nesil güvenlik ürünleri ile bütünleşik koruma sağlanarak, uygulama bilinci arttırılmıştır.

Yeni nesil güvenlik duvarları, etkinlik konfigürasyonlarını analiz ederken yararlı olabilecek ek bir veri katmanına sahiptir. Böylece güvenlik duvarı politikalarınızı optimize etmek için verileri uygulama, nesne ve kullanıcı düzeyinde okuyan bir analiz aracı sunar.

Geleneksel yapıdaki tüm cihazların hepsi ayrı izlenmesi ve yönetilmesi gerektiği için operasyonel ek iş ve iş gücü gerektirmektedir. Fakat yeni nesil güvenlik cihazları tek panelden tüm ağ güvenliğinizi kontrol ederken eş zamanlı olarak kural ekleme ve çıkarma işlemleri de yapabilirsiniz. Böylece hızlı ve az işi yükü ile güvenliğinizi daha kontrol altında tutabilirsiniz.

Yeni nesil güvenlik cihazları ile sisteminizi nasıl yapılandıracağınıza, izlenebilirlik ve kayıtları analiz edip raporlama özelliği ile karar verebilirsiniz. Loglama ve raporlama, sistemlerin zayıflıklarının ve saldırıların belirlenmesinde size fayda sağlayacaktır.

Detaylı bilgi için support@zerosecond.com.tr adresinden uzmanlarımıza başvurabilirsiniz.


Son yazılar
Arşiv