sen #EVDEKAL ben senin için #YEDEKLERİM


Covid-19 salgını nedeniyle IT departmanlarının tüm işleyişteki kritik yeri bir kez daha gündeme geldi. Özellikle “Home-Office” çalışmada kesintisizliği sağlamak için uğraşırken bir yandan da arkası kesilmeyen destek talepleri, sistem çalışmaları ve güvenlik konuları derken bugünlerde IT yöneticilerinin iş yükü katlanarak artmış durumda.

Kesintisiz çalışmanın kritik olduğu bu zorlu süreçte, işleyişi başarılı şekilde sürdürebilmeniz için network ürünlerinizde oluşabilecek herhangi bir çökmeye karşı geri dönüş senaryolarınızda yükünüze ortak oluyoruz.

İşte bu noktada ZERO SECOND olarak “Ağ Yedekleme Çözümleri” konusunda sektör öncüsü olan BACKBOX ile yaptığımız anlaşma kapsamında sizlere aşağıdaki hizmetleri ÜCRETSİZ sunuyor olacağız.

  • BackBox ağ yedekleme ürünü için 3 AY boyunca cihaz ve kullanıcı kapsamında SINIRSIZ lisans imkânı.

  • Firewall, router, switch ve bunlar gibi birçok network ürününü kapsayan 175’ten fazla marka ile tam entegrasyon, backup ve restore imkânı.

  • Uzaktan ve tamamen ücretsiz olarak ZeroSecond teknik ekibi tarafından yapılacak ilk kurulum ve entegrasyon.

  • Ürün lisanslı kapsamında sunulan tüm özellikler ve IntelliCheck modülü kullanımı

  • Cihazlarda CPU, disk, bellek gibi ana unsurların izlenebilmesi ve raporlanması

#BirlikteBaşaracağız sloganıyla çıktığımız bu yolda, sizlerin yanında olmak ve bu kötü günleri hep birlikte aşmak istiyoruz.

BACKBOX KİMDİR?

BACKBOX NEDİR? (TÜRKÇE)

BAŞVURU

Son yazılar
Arşiv