top of page
Zero Second Güvenlik Servisleri

Günümüzün hızla dijitalleşmek mecburiyetinde kalan dünyasında kurumların siber güvenlik konusunda belirsizliğe düşmesi kaçınılmaz oldu. Özellikle bu dönemde hedefi tam 12'den vuran ataklarla kurumlar yalnızca para ve müşteri kaybına uğramayıp, aynı zamanda emekle oluşturdukları kurum itibarlarının da gördügü zararı telafi etmeye çalışıyorlar.

Güvenlik Danışmanlığı
 

Mevcut yapıda bulunan ürünlerin (marka, model, versiyon) listesi ve topolojide konumlandırıldığı yerin analizini yapıyoruz. Yatırım yapılan ürünlerin efektif bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla, ürün becerilerine göre yeni topoloji dizayn ediyoruz.

Bu dizayna göre hali hazırda servis alınan kurumlar varsa, bunların zaman planlamasını yaparak, doğru topoloji dizaynının "canlı"ya geçirilmesi için proje yönetimini gerçekleştiriyoruz. Doğru dizayn sonrası marka bağımsız olarak tüm ürünlerin konfigürasyon ve kurgu güncellemeleri için periyodik servis sağlıyoruz.

Sürdürülebilir Destek
 

Farklı sektör ve farklı network yapılarinda edindiğimiz 20 yıllık tecrübemiz, buna ek olarak profesyonel eğitim ve sertifikasyonlarını tamamlamış iletişimi kuvvetli bir ekip ile servis hizmeti veriyoruz.

7/24 esasına dayalı sağladığımız servis ve destek kapsamında, kurumların konforunun artırılması amaçlanmaktadır. Ayrıca ekibimize periyodik olarak eklediğimiz yeni ekip üyelerimizle kurum kültürümüzü temelden vermeye başlıyoruz. Böylece sağladığımız servis kalitesini garanti ediyoruz.

satis.png
proje-manegment.jpg

Satış ve Proje Yönetimi
 

Teknoloji trendleri ve yeni atak türlerinin yarattığı hassasiyeti bilen satış mühendislerimiz, öncelikle kurum ihtiyaçlarına göre karşılıklı istişare ederler. Demo sonrası, belirlenen kapsamda, uygun ve doğru ölçümlemeler yapılarak doğru kit-list çalışması yapılır: Bu kapsamda uzmanlıklarımız ve sertifikasyonlarımız doğrultusundaki üreticilerimizle, ürünün satın alma sonrasında da teslimat süreçleri tamamlanır. Anahtar Teslim Proje" anlayışına göre çalısan uzmanlarımız ile projenin kısa sürede entegrasyonlarının tamamlanması esas alınır. Anlaşılan projenin anahtarının kuruma teslimi, proje yöneticisinin mutlak görevidir. Bu kapsamda çıkabilecek pürüzler ilk elden kontrol altında tutulur. Böylece kurumlarda yoğunluktan kaynaklanan geç proje teslimlerinin önüne geçilmiş olur.

Siber Güvenlik Analizi
 

Siber güvenlik analizi ile sisteminizin güvenlik risklerinin röntgenini çekip, bunu kurumunuzun sektörel ve özel ihtiyaçlarına göre değerlendiriyoruz. Büyük resmin ortaya çıkmasının ardından risk skorlarına göre önem sıralaması yapıyoruz.

siber-guvenlik-gorsel.jpg
NetworkAğkurulumveKonfigürasyon-1024x630.jpg

Kurulum ve Konfigürasyon
 

Kurumlar önemli gerekçeler sebebiyle proje satın almalarını, uzmanlığı kısıtlı olan firmalardan yapmak durumunda kalabiliyor. Bu tür durumlarda kuruma uzman ekibimizle hızlı ve sonuç odaklı kurulum ve konfigürasyon hizmeti sağlıyoruz.

bottom of page